Nachádzate se tu: Úvod Aktuality Vysokorýchlostné stroje XP pre skupinové balenie

Vysokorýchlostné stroje XP pre skupinové balenie

31. 10. 2017

Nový rad kompaktných automatov radu XP - pre balenie do PE fólie
"s prohozem" vo výkonoch
až 25 skupín/min.

Vysokorýchlostné stroje XP pre skupinové balenie

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky baliacich strojov sú stroje pre skupinové balenie.V SR a ČR exkluzívne zastupujeme európskeho výrobcu, spoločnosť SMIPACK.

Nový rad kompaktných automatov radu XP - pre balenie do PE fólie "s prohozem" (spodná navedenie 1 rolky fólie) pracuje vo výkonoch až 25 skupín/min podľa typu a veľkosti výrobku.

XP650 ARX s prísunom výrobkov pod uhlom 90 ° - je ideálnou voľbou pre balenie oválnych, hranatých výrobkov zo skla, plastu a kovu. Menšia veľkosť stroja a možnosť jeho pripojenia priamo na vstupný dopravník pod uhlom 90 ° robí tento stroj obzvlášť flexibilný a kompaktný. Nedochádza tu k vzájomným tlakom medzi výrobkami a ich tok je úplne kontinuálny.
video

XP650 ALX s IN-LINE prísunom výrobkov - je ideálny pre balenie okrúhlych výrobkov - štandardne vybavený elektromechanickým triedičom; alebo pre balenie hranatých výrobkov s pridaním DV200 (zariadenia pre rozdelenie výrobkov do niekoľkých radov).
video

XP650 ASX s IN-LINE prísunom výrobkov - vhodný pre balenie do potlačené fólie (centrácia potlače ako voliteľné príslušenstvo)
video


Stroje XP nájdu svoje uplatnenie v niekoľkých výrobných segmentoch - nápoje, potraviny, chemikálie, atď. Sú vyrobené v súlade s CE normami.

späť na prehľad

Kontaktujte nás

Radi Vám poradíme s výberom stroja a ideálnym riešením pre Vaše podnikanie.

+421 455 444 204     technopack@technopack.sk    Kontakty

hore