Teplom zmrštiteľné fólie polyolefinové

Polyolefinové teplom zmrštiteľné fólie určené pre balenie na nami ponúkaných strojoch firmy SMIPACK pre ochranné alebo marketingové balenie rôznych výrobkov.

  • Sme autorizovaným predajcom fólií BOLLORÉ - BOLPHANE a GP BEST.
  • Tieto fólie majú výborné vlastnosti materiálu v ťahu, vysokú pevnosť a odolnosť proti prierazu, pevné prevedenie zvaru, vysoký lesk a transparentnosť, obal zostáva pružný a pevný v širokom rozsahu teplôt.
  • Fólie sú vhodné pre balenie potravinárskych a všetkých ostatných výrobkov.
  • Fólie v šírke 150 - 750 mm sú štandardné, na základe požiadaviek je možné dodať až do 1000 mm.
  • Fólie sa až na výnimky vyrábajú v hrúbkach 13, 15, 19 a 25 µm.
  • Fólie sú dodávané štandardne v polrukáve.
  • Na objednávku je možné dodať fólie v plochom prevedení, perforované alebo zaistiť potlač fólií recyklačnými znakmi.

Druhy teplom zmrštiteľných fólií, ktoré ponúkame:

Teplom zmrštiteĺné fólie GP BEST
-
základná polyolefinická fólia pre ekonomické balenie výrobkov.

Teplom zmrštiteĺné fólie BE
- multifunkčná fólia s veľmi dobrou optikou. Veľmi dobrá pre balenie skupinových výrobkov. Štandardne je už predperforovaná.

Teplom zmrštiteĺné fólie BY
- výborná optika, zmrštiteľnosť aj pri nižších teplotách. Veľmi dobrá zvariteľnosť. Zostáva klzná aj po vyzmrštení. Vhodná všade tam kde sa žiada perfektný vizuálny výsledok zabalenia.

Teplom zmrštiteĺné fólie BRX
- vďaka radiačnému ožiareniu sa táto fólia vyznačuje extrémnou pevnosťou zvaru a odolnosťou proti prierazu. Používa sa pre balenie výrobkov s ostrými hranami alebo nepravidelných tvarov. Vzhľadom k nižšej sile zmrštenia je tiež vhodná pre balenie ľahko deformovateľných výrobkov.

Teplom zmrštiteĺné fólie BX
- fólia navrhnutá pre použitie na najvýkonnejších strojoch využívajúcich pre zváranie fólie ionizačnou jednotku. Vyrába sa len v plochom prevedení.

Teplom zmrštiteĺné fólie BRN
- fólia s extrémne nízkou silou utiahnutia. Použitie pre balenie ľahko deformovateľných výrobkov ako sú napr. jednotlivé časopisy. Fólia sa vyznačuje výbornou čírosťou.

Teplom zmrštiteĺné fólie BHE
- fólia s najlepšou výťažnosťou – z 1kg až 100 m2. Vďaka veľmi nízkej dobe zvárania a veľkej rýchlosti zmrštenia je táto fólia vhodná pre balenie výrobkov náchylných na zvýšení teploty (čokoláda).

Teplom zmrštiteĺné fólie BYO - svetová novinka.
Oxo-biologicky odbúrateľná fólia, ktorá je vyvinutá tak, aby bola úplne odbúrateľná v životnom prostredí.

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie